INDIVIDUALIŲ NAMŲ STATYBA

Baltic Empire atlieka visus bendruosius statybos darbus. Statome, rekonstruojame ir renovuojame karkasinius bei mūrinius namus nuo pamatų iki raktų atidavimo klientui. Patyrusi komanda gali įgyvendinti net ir sudėtingiausią projektą. Savo srities profesionalų taikomi naujausi ir kokybiškiausi sprendimai suteikia galimybę pastatyti namą, kuris atitiktų individualius Jūsų poreikius.

KARKASINIAI NAMAI

Statome šiltus ir sandarius karkasinius namus visoje Lietuvoje. Greitai populiarėjantys karkasiniai namai — praktiški ir pasižymi geru kainos bei kokybės santykiu. Atliekame statinius skaičiavimus pastatui. Pastatai apskaičiuoti vėjo, sniego ir nuolatinio naudojimo apkrovoms. Dirbame su patikimais partneriais, tad visos medžiagos aukščiausios kokybės ir sertifikuotos. Taip pat užtikriname aukščiausius šiuolaikinius A+ ir A++ standartus.

Karkasinių namų privalumai:

  • Statant karkasinį namą nereikia gilių ir sunkių pamatų, todėl statybos darbai trunka greičiau ir kainuoja pigiau nei statant mūrinį namą.
  • Medis puikiai palaiko drėgmės balansą, nes dalį drėgmės sugeria. Taip pat karkasinis namas puikiai vėdinamas, todėl nereikės didelių, sudėtingų vėdinimo sistemų.
  • Karkasinė statyba turi mažiau technologinių suvaržymų. Pavyzdžiui, mūriniame name negalite iš kart glaistyti ir dažyti, ką tik tinku padengtos sienos. Karkasiniame pastate didžioji dalis darbų atliekami paraleliai, todėl statybos darbai baigiami greičiau.

MŪRINIS NAMAS

Mūrinių namų statyba — kol kas populiariausias statybos būdas Lietuvoje. Šiomis dienomis yra daug didesnis statybinių medžiagų pasirinkimas nei prieš kelis dešimtmečius. Priešingai nei senais laikais, mūriniai namai statomi ne tik iš plytų, bet ir iš dujų silikato ar kitų blokelių bei porėtos keramikos.

Mūrinių namų privalumai:

  • Remiantis statybos normatyvais — mūrinio namo gyvavimo amžius yra apie 100 metų. Mūrinis namas atsparesnis aplinkos veiksniams, todėl rečiau deformuojasi, (yra) patvaresnis.
  • Tinkamai pastatytas mūrinis namas taip pat pasižymi gera šilumos bei garso izoliacija.
  • Statant mūrinį namą galima lengviau įgyvendinti sudėtingus, nestandartinius sprendimus. Mūrinius namus galime rekonstruoti, pritaikyti įvairias metalines sijas ar kolonas.

Vis dėlto, sunku išskirti, kuris būdas yra geresnis. Pasirinkimą lemia įvairūs faktoriai ir abu statybos būdai turi pliusų bei minusų. Vienos idėjos lengviau įgyvendinamos medinio karkaso pastatuose ir priešingai. Tik pabaigus projektavimo darbus paaiškėja, kuris variantas tinkamiausias ir geriausias.

Patikėkite mums savo namo statybą — nuo projektavimo iki gerbūvio tvarkymo darbų. Jei turite klausimų, susisiekite ir mes su malonumu į juos atsakysime.

Baltic Empire — patikimi Tavo statybų partneriai.